Kontakt

ROVABs kontor och lagerfacilitet är beläget i Ramby, en liten by utanför Enköping, på samma plats som vårt ekologiska lantbruk bedrivs. Oroa dig inte om vägarna hit tycks bli små, du är på rätt väg! Vi ligger knappt 10 minuter från E18’s avfart nr 144.

Öppettider kontor & lager:
Vardagar 8-17

Avvikande tider kan förekomma i anslutning till storhelger/helgdagar

Adress:
Löt Ramby 26
749 51 Grillby

Telefon: 0171 – 47 51 13
Mail: info@rovab.com

Mikael Thorsell

Mikael Thorsell

VD/Ägare, Tf. säljare - Järnväg

Mobil: 070 - 660 61 34

Kontor: 0171 - 47 51 13

mikael.thorsell@rovab.com

Caroline Westerberg

Caroline Westerberg

Vice VD / Försäljningschef

Mobil: 073 - 909 45 98

Kontor: 0171 - 47 51 13

caroline.westerberg@rovab.com

Towe Thorsell

Towe Thorsell

Servicemontör/Bantekniker

Mobil: 070 - 223 39 11

Kontor: 0171 - 47 51 13

towe.thorsell@rovab.com

John Thorsell

John Thorsell

Marknadsföring

Kontor: 0171 - 47 51 13

john.thorsell@rovab.com

Bengt Bohlin

Bengt Bohlin

Teknisk säljare - Industri

Mobil: 076 - 788 80 18

Kontor: 0171 - 47 51 13

bengt.bohlin@rovab.com

Jeanette Nilsson

Jeanette Nilsson

Säljare - BG Products

Mobil: 073 - 067 03 83

Kontor: 0171 - 47 51 13

jeanette.nilsson@rovab.com

Jim Wahlstrand

Jim Wahlstrand

Administration/Servicetekniker

Kontor: 0171 - 47 51 13

jim.wahlstrand@rovab.com

Anette Eriksson

Anette Eriksson

Order/Administration

Kontor: 0171 - 47 51 13

anette.eriksson@rovab.com

Therese Björklund

Therese Björklund

Ekonomi/Kvalitet- och Miljöansvarig

Kontor: 0171 - 47 51 13

therese.bjorklund@rovab.com

Malin Karlsson

Malin Karlsson

Kontors- & ekonomiassistent

Kontor: 0171 - 47 51 13

malin.karlsson@rovab.com

Christer Klebark

Christer Klebark

Servicemontör

Mobil: 070 - 660 44 81

Kontor: 0171 - 47 51 13

christer.klebark@rovab.com

Annica Molin

Annica Molin

Servicemontör

Mobil: 073 - 942 01 49

Kontor: 0171 - 47 51 13

annica.molin@rovab.com

Bengt Thorsell

Bengt Thorsell

Lager

Kontor: 0171 - 47 51 13

Igor Safronov

Igor Safronov

Lager/Fastighet

Kontor: 0171 - 47 51 13

Kontakta oss

Kontakt