Välkommen till oss på ROVAB

Här hittar du allt ifrån öppetider till kartor

Hitta hit

ROVAB är beläget i en liten by utanför enköping där vi tar emot och skickar våra leveranser; Oroa dig inte om vägarna tycks bli små, du är på rätt väg!

Adress: Löt Ramby 26, 74951 Grillby

Telefon: 0171 47 51 13

Mail: info@rovab.com

Välkommen!

Kontakt

Anette Lamel

VD

Mobil:+46 (0)70 529 45 36
Kontor: +46 (0)171-47 51 13
anette.lamell@rovab.com

Mikael Thorsell

Vice VD / Ägare

Mobil:+46 (0)70 660 61 34
Kontor: +46 (0)171-47 51 13
mikael.thorsell@rovab.com

Therese Björklund

Ekonomi/Kvalitet- och Miljöansvarig

Kontor: +46 (0)171-47 51 13
therese.bjorklund@rovab.com

Anette Eriksson

Order/administration

Kontor: +46 (0) 171-47 51 13
anette.eriksson@rovab.com

Towe Thorsell

Servicemontör

Mobil: +46 (0) 70-223 39 11
towe.thorsell@rovab.com

Christer Klebark

Servicemontör

Mobil: +46 (0) 70 660 44 81
christer.klebark@rovab.com

Annica Molin

Servicemontör

Mobil: +46 (0) 73 942 01 49
annica.molin@rovab.com

John Thorsell

Marknadsföring & Servicemontör

Mobil: +46 (0)70-460 30 77
john.thorsell@rovab.com

Håkan Sjöberg

Teknik och utveckling

Mobil: +46 (0) 70-591 68 92
hakan.sjoberg@rovab.com

Bengt Thorsell

Lager

Mobil: +46 (0) 70-320 60 78

Bengt Bohlin

Säljare

Mobil:+46 (0)76-788 80 18
Kontor: +46 (0)171-47 51 13
Bengt.Bohlin@rovab.com

Jim Wahlstrand

Administration/Servicetekniker

Kontor: +46 (0)171-47 51 13
jim.wahlstrand@rovab.com

Martin Valentino

Lager/Produktion

Tel: +46(0) 70-549 41 37

Linn

Linn Thorsell

Kontorsassistent

ekonomi@rovab.com

0